Mănușă de curse, din piele, cu un protector mare la încheietura degetelor și TPU pentru rezistență la impact, este un model realizat în lungime spre zona proximală pentru a acoperi mâneca jachetei, vei găsi și degetele și palma de mana cu protectoare, piese de intarire etc. Manusa X-PRO o vei gasi in doua culori diferite. Este prevazuta cu o curea de reglare si velcro dublu pentru inchidere si deschidere cu un protector TPU pentru a proteja incheietura, mai vedeti ca am plasat inca o bucata de TPU in zona muschilor Hypothenar si un protector ceva mai mic pe muschi Thenar si metacarpiene din material Superfabric extra rezistent la abraziune, in plus, pe partea laterala a degetului mic am adaugat o armatura suplimentara din piele atasata de degetul inelar. Pe scurt, o super manusa!
![](https://sportmaxx.ro/wp-content/uploads/2023/07/XPRONimage19-150x150.jpg)
![](https://sportmaxx.ro/wp-content/uploads/2023/07/XPRONimage20-150x150.jpg)
![](https://sportmaxx.ro/wp-content/uploads/2023/07/XPRONimage21-150x150.jpg)
![](https://sportmaxx.ro/wp-content/uploads/2023/07/XPRONimage22-150x150.jpg)
![](https://sportmaxx.ro/wp-content/uploads/2023/07/XPRONimage23-150x150.jpg)
Manusi moto Rainers XPRO
329,00 lei